Mladší žáci mají za sebou domácí turnaj

Mladší žáci (Pavel Hrubeš) - V neděli 10. 4. 2022 pokračoval ve Svítkově devátým kolem Východočeský přebor mladších žáků.

Naši mladší žáci nastoupili téměř v nejsilnější sestavě a odehráli téměř celý turnaj na tři kompletní pětky. Svedli dva vyrovnané zápasy a dva, ve kterých jednoznačně dominovali.

HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Pardubice černý tým 3 : 1

K prvnímu zápasu nastoupili domácí proti černému týmu HBC Pardubice. Domácí byli od úvodu aktivnější a zaslouženě vedli 2 : 0. Soupeři se podařilo duel zdraatizovat několik minut před koncem snížením na 2 : 1. Domácí však dokázali na snížení reagovat pojšťovacím gólem v předposlední minutě na 3 : 1 a uhájit vítězství.

HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Rangers Opočno 11 : 0

Ve druhém zápase domácí přehráli vysoko soupeře z Opočna. Celý zápas byli aktivnější a předváděli pěkný kombinační hokejbal.

HBC Svítkov Stars Pardubice - Ježci Heřmanův Městec 1 : 3

Do třetího zápasu s Heřmanovým Městcem sice vstoupili domácí rychlým úvodním gólem, ale soupeři se podařilo zápas otočit třemi góly ve svůj prospěch a zápas si herní vyzrálostí pohlídat, i když hrál pouze na dvě pětky.

HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Pardubice bílý tým 7 : 0

Čtvrtý zápas proti bílému týmu HBC Pardubice se nesl v jednoznačené převaze domácích která se projevila i počtem vstřelených gólů.