Mladší dorost zkrotil Buldoky

Mladší dorost (Jiří Dudík) - V neděli 20. 11. jsme přivítali na svém hřišti Buldoky z Brna.

Naše, poněkud prořídlá sestava, vinou nemocí a zranění nám nedávala moc možností k jásotu, ale povedlo se nám ji vhodně doplnit staršími žáky a to i přes to, že právě i oni si před námi odehráli svůj zápas taktéž s vrstevníky z Brna.

Utkání jsme začali aktivně. Pro první třetinu byl jasný cíl – co nejrychleji vstřelit branku a dostat tak na své hokejky klid a pohodu. To se nám podařilo navíc velmi potěšitelné bylo, že se každý útok dokázal při svém střídání prosadit – vedli jsme po cca šesti minutách 3 : 0. O přestávce jsme hráčům připomněli „hrůzu“ z minulého zápasu. Hráči se poučili, soupeře v dalších dvou třetinách k ničemu nepustili, přidali další tři branky a dokráčeli tak k celkovému vítězství 6 : 0.

Hráče je nutno pochválit za předvedený výkon, hráli co jsme po nich chtěli, vyvarovali se zbytečných chyb a taky se gólově prosadili – za zmínku stojí hattrick Vládi Čecha, vychytaná nula Radima Hnáta, poctivost všech hráčů z kategorie starších žáků, kterým tímto děkuji za předvedený výkon. A v neposlední řadě i výkon ostatních hráčů a zejména dívek byl na vysoké úrovni.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBK Bulldogs Brno 6 : 0 (3 : 0, 1 : 0, 2 : 0)

Sestava: Hnát, Šídlo, Adámek, Flos, Dlouhý, Gregor, Birta, Kolínková, Čech, Kralovič, Bláha, Lednová, Novotný, Korbel, Novák, Malý, Netolický

Branky: 3x Čech, Flos, Netolický, Novotný

Střely: 43:16