Mladší dorost vrátil Malenovicím porážku

Mladší dorost (Jiří Dudík) - V neděli 26. 3. 2017 jsme zavítali na hřiště zlínských Malenovic. Vzhledem k tomu že při posledním zápase jsme zde utrpěli porážku chtěli jsme dnes soupeři oplatit stejnou mincí.

Od začátku jsme nastoupili ve zdravě bojové náladě, soustředěně a s cílem co nejdříve soupeři vstřelit branku. A to se nám povedlo. V polovině první třetiny při přesilové hře napřáhnul od modré Vojta Novotný - 0 : 1. Chvíli na to se při ukázkové kombinaci prosadil Tomáš Zeman - 0 : 2. Třicet sekund před koncem třetiny opět v přesilovce napřáhnul Vojta Novotný - 0 : 3.

Vědomi si náskoku začali jsme druhou třetinu opatrněji, přesto jsme to byli my kdo jako první skóroval. Po vydařené kombinaci prvního útoku se tentokrát prosadila naše reprezentantka Martina Topičová - 0 : 4. I když se pak soupeři povedlo snížit na 1 : 4, tak v podstatě z následující akce přišla ihned odpověď - sólový únik bravurně vyřešil Vláďa Čech - 1 : 5.

Třetí třetina byla hodně zajímavá. Soupeř na nás vyrukoval s důslednějším pojetím hry nicméně opět jsme to byli my, kdo se první trefil - po závaru před soupeřovou bránou vymyslel skvěle gólové řešení Vojta Novotný - 1:6. Následně na tuto akci navázal opět Vojta Novotný - při samostatném uniku byl faulován, následoval nájezd - 1 : 7. Pak soupeř dvakrát korigoval výsledek, ale poslední slovo jsme měli opět my. Prosadila se i druhá reprezentantka Lenka Kolínková - 3 : 8, no a účet celého zápasu podtrhnul Lukáš Novotný - 3 : 9.

Všem našim hráčům děkuji za předvedený výkon.

HBC Malenovice - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 3 : 9 (0 : 3, 1 : 2, 2 : 4) - střely na branku 18 : 29

Sestava: Radim Hnát, Vladimír Šídlo - Radek Adámek, Tomáš Bláha, Matyáš Bláha, Vladimír Čech, Jirka Dudík, Milan Flos, Lenka Kolínková, Jan Kralovič, Vojta Novotný, Lukáš Novotný, Martina Topičová, Tomáš Zeman