Mladší dorost utrpěl vítězství na Olomoucí

Mladší dorost (Jiří Dudík) - V neděli 9. 10. nastoupil náš mladší dorost k domácímu zápasu Olomoucí.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Gladiators Olomouc 7 : 2 (3 : 1, 0 : 1, 4 : 0)

Zápas jsme začali v poněkud vlažném tempu. Ale i tak jsme si nechtěli přivodit žádné komplikace, takže jsme se snažili co nejdříve vypracovat si  "pohodlný" náskok. To se začalo dařit od cca páté minuty utkání, kdy se poprvé prosadil Radek Adámek. Následoval jej Míša Netolický a gólově se prosadila také naše kapitánka Martina Topičová. Stav 3:0 ale vnesl až moc klidu do našich řad, hráči přestali kombinovat, přestali být důrazní v předbrankovém prostoru, začali dělat zbytečné chyby a tak zákonitě přišel trest - soupeři se ještě v první třetině podařilo korigovat výsledek na 3:1.

Začátek druhé třetiny byl velmi vlažný. Dalo by se to nazvat třetinou hrůzy, nic se nedařilo. A když soupeř vstřelil druhou branku a upravil tak na 3:2, začalo některým hráčům docházet, že to nebude procházka růžovou zahradou, i když soupeř hraje jen v sedmi lidech.

Ve třetí třetině jsme přidali, zrychlili hru, a i když stále chyběla přesnost a důraz, začali jsme navyšovat skóre my. Trefili se postupně Martin Korbel, po něm Jára Novák a účet zápasu uzavřel náš nejlepší hráč v tomto zápase Radek Adámek. Jeho závěrečné dvě branky znamenaly konečný výsledek 7:2 a pro něj to byl první hattrick v této sezoně.

Jako jeden z minima pozitiv v tomto zápase je fakt, že jsme se vyvarovali jakýchkoliv vyloučení a absolvovali zápas bez jediného trestu.

Soupiska: Šťovíček Jiří, Šidlo Vladimír - Adámek Radek, Bláha Tomáš, Flos Milan, Naštický Jiří, Hemžský Marek,  Novotný Lukáš, Čech Vladimír, Kolínková Lenka, Novák Jára, Dudík Jiří, Topičová Martina, Novák Kuba, Netolický Michael, Lednová Nina, Bláha Matyáš, Korbel Martin