Mladší dorost tlačil, ale také inkasoval

Mladší dorost (Jiří Dudík) - V neděli 6. 11. jsme přivítali vrstevníky z České Třebové.

Vědomi si situace, do které jsme se dostali, měli jsme dva cíle - vstřelit gól a doma zvítězit.

Na soupeře jsme od začátku vyrukovali s nátlakovou hrou, snažili se držet míček na svých hokejkách a nedovolit mu kombinovat. A to se nám ze začátku i dařilo. Měli jsme míček pod kontrolou a vytvářeli si šance. Achillova pata ovšem je jejich proměňování a to i těch vyložených. A tak nám opět nastala situace, kdy my hrajeme a tvoříme a soupeř dává branky. Po jedné z ukázkových kombinací v naší třetině jsme nechali soupeře skórovat. A i když jsme se snažili o vystupňování tlaku, srovnat skóre se nám nepodařilo.

V druhé třetině se obrázek hry opakoval snad jen s tím rozdílem, že soupeř vstřelil dvě branky a po dvou třetinách vedl 3 : 0. Třetí třetinu jsme nechtěli odevzdat, provedly se drobné úpravy v sestavě a zákonitě jsme skórovali - nezištnou přihrávku od Vládi Čecha zužitkoval Lukáš Novotný. Nebylo by to nic mimořádného, kdyby Lukáš hokejbalovou profesí nebyl skvělý gólman. Gratulace k prvnímu vstřelenému gólu. Po hříchu tohle byla jediná věc, která nám udělala radost. Tlačili jsme dál ale v závěrečné hře bez brankáře jsme inkasovali další branku a tak konečný výsledek, z našeho pohledu byl 1 : 4.

Soupeři blahopřejeme.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - TJ Lokomotiva Česká Třebová 1 : 4 (0 : 1, 0 : 2, 1 : 1)

Počet střel na branku 44 : 19

Sestavy: Radim Hnát, Radek Adámek - Tomáš Bláha, Milan Flos, Viktor Zeman, Marek Hemžský, Lenka Kolínková, Vladimír Čech, Novák Jára, Jirka Dudík, Martin Rakovský, Honza Kralovič, Martina Topičová, Lukáš Novotný I, Lukáš Novotný II, Jakub Novák, Matyáš Bláha