Mladší dorost nestačil na Letohrad

Mladší dorost (Jiří Dudík) - V neděli 30. 10. jsme hostili borce z Letohradu.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - SK Hokejbal Letohrad 0 : 3(0 : 0, 0 : 1, 0 : 2)

počet střel na branku 16 : 28

Vědomi si síly soupeře podpořené jeho posledním grandiózním výsledkem připomínajícím spěše utkání v basketbalu začali jsme poněku opatrně s cílem neudělat chybu. Hráče jsme nabádali k pohybu, celoplošné hře a ke komunikaci, která v poslední době není naší výstavní činností. Od začátk ale nechybělo nasazení. Na obou stranách se střádaly šance a možnosti vstřelit branku a jít tak do rozhodujícího vedení. Přesto první třetina skončila 0 : 0. Druhá třetina už tak pozitivní nebyla. Po jednom nedůrazném bránění jsme si nepohlídali střelu z mezikruží a prohrávali 0 : 1. I když jsme pak měli mírnou převahu branku jsme vstřelit nedokázali. Třetí třetina pak byla obrazem nedůrazného bránění v předbrankovém prostoru. Obdrželi jsme další dvě branky a celé utkání nakonec prohráli 0 : 3. Pozitivní věcí na zápase byla skutečnost, že jsme se vyvarovali veškerých trestů, alarmující je ale fakt, že už více než devadesát minut jsme nedokázali vstřelit branku. Soupeři gratulujeme k vítězství.

Sestava: Hnát Radim, Šidlo Vladimír - Adámek Radek, Zeman Viktor, Bláha Tomáš, Naštický Jiří, Čech Vladimír, Dudík Jiří, Novák Jaroslav, Rakovský Martin, Kralovič Jan, Novotný Lukáš I, Novotný Lukáš II, Novák Jakub, Kolínková Lenka, Topičová Martina