Mladší dorost jako den a noc

Mladší dorost (Jiří Dudík) - Zápas, který byl jako den a noc, tak trochu připomínal italské manželství, kdy se do láskyplného vztahu vkrade krutá a zbytečná nevěra. A důsledek si dokáže každý domyslet.

Když jsme nad Malenovicemi po čtyřech minutách vedli 2:0 nic nenasvědčovalo tomu, že by mohly přijít komplikace.

Ty ovšem přišly po první přestávce. Nedůrazná a lehkovážná hra, místy až naivní, navíc doprovázená nesmyslnými chybami z naší strany měla za důsledek to, že jsme soupeři postupně dovolili otočit výsledek a nechali jej ve druhé třetině třikrát skóroval. A i když ve třetí třetině jsme chtěli vývoj ještě zdramatizovat, to se nám nepodařilo. Hráči nedodržovali základní taktické pokyny, opět kupili hloupé chyby a naopak, soupeř vstřelil čtvrtý gól a zaslouženě vyhrál. Závěr zápasu byl velmi nervózní. V jednu chvíli jsme měli tři hráče na trestné lavici a v takové situaci se zápas vyhrát nedá.

HBC Malenovice - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 4 : 2 (0 : 2, 3 : 0, 1 : 0)

Sestava: Šidlo Vladimír - Adámek Radek, Flos Milan, Dlouhý Nikolas, Dudík Jiří, Kralovič Jan, Topičová Martina, Čech Vladimír, Novák Jára, Novotný Lukáš, Hemžský Marek

Střely: 18:22 (z pohledu domácího týmu)

Branky: Čech Vladimír, Flos Milan