Mladší dorost čepoval dvanáctku

Mladší dorost (Jiří Dudík) - V neděli 2. 10. přivítal náš mladší dorost Kyjov a zase ho velmi rychle vyprovodil.

HBC JTEKT Svítkov Stars - HBK Kyjov 12 : 1 (3 : 0, 6 : 0, 3 : 1 - počet střel na branku 41 : 15)

Utkání bylo už od začátku hrané v poměrně svižném tempu. Na soupeře jsme tlačili už od úvodního vhazování což nám přineslo v první třetině tříbrankový náskok a klid na hokejky našich borců. Postupně se trefili Honza Kralovič, Vláďa Čech a Vojta Novotný.

I druhou třetinu jsme začali náporem. Soupeře jsme přehrávali ve většině herních činností, byli důrazní jak ve svém tak i v soupeřově pásmu. Jedna z věcí, kde byl soupeř hodně dobrý, byla vhazování. Věc, ve které jsme v minulých zápasech dominovali se dnes rovnoměrně podělila mezi oba týmy. To nám ale nezabránilo k navýšení rozhodujícího náskoku. Postupně se trefili 2x Vojta Novotný, Jára Novák, Martin Rakovský a Honza Kralovič.

Třetí třetina se pak už dohrávala. Soupeři slouží ke cti, že i za stavu 9:0 nesložil zbraně, neuchýlil se k žádné záludné hře, bojoval a povedlo se mu korigovat výsledek. To nás ale nezaskočilo, přidali jsme další tři branky, gólově se prosadili David Bartoš, Vojta Novotný a vše završil Milan Flos, a dovedli zápas ke konečnému skóre 12:1.

Musím pochválit naše hráče, že i za takto jasného stavu, hráli zodpovědně a poctivě až do samého konce zápasu. Za zmínku stojí pět branek Vojty Novotného, jeho střelecká pohoda o tomto víkendu se projevila i v jiných zápasech kde nastoupil.

Sestava: Radim Hnát, Jirka Šťovíček - David Bartoš, Tomáš Bláha, Vláďa Čech, Jirka Dudík, Milan Flos, Honza Kralovič, Novotný Vojta, Novák Jára, Novák Kuba, Martin Rakovský, Martina Topičová, Viktor Zeman, Jirka Naštický, Michael Netolický, Pavel Birta, Lenka Kolínková