Letohradské trápení starších žáků

Starší žáci (Martin Bláha) - V sobotu 4. 10. 2014 jsme vyrazili k dalším mistrovským utkáním našich starších žáků, tentokráte na horkou půdu Letohradu.

Letohradští Jeleni jsou velkým favoritem letošního MČR SŽ, mají skvělý a silný tým a podle toho také obě utkání vypadala. Náš mladý tým tvořený pěti MŽ, dvěma přípravkáři, jedním absolutním nováčkem a šesti SŽ tak odjížděl do Letohradu s touhou nedostat zase tak moc na frak a pokusit se co nejdéle držet se soupeřem krok. To se nám však vůbec nedařilo a Jeleni rozjeli svůj brankostroj. Zatlačovali nás hluboko do obranného pásma a tam nás drželi pod tlakem, tak dlouho, dokud se jim nepodařilo prostřelit našeho brankáře. V obou utkáních jsme dokázali odolávat čtyři minuty, ale v minutě páté se rozjely Jelení hody. I my jsme měli slušné střelecké možnosti, ale domácí gólmani propustili naše střely pouze dvakrát. V utkání číslo jedna se trefil Jiří Naštický a Ve druhém potom Jiří Dudík. Celkově jsme tak dostali napráskáno v součtu 15:2.

SK Hokejbal Letohrad vs. HBC JTekt Svítkov Stars  7:1 (2:0, 3:0, 2:1)

Střely na branku: 22:14 (4:4, 9:6, 9:4)

Vyloučení: 1:0, přesilovky: 0:1, využití 0:0

SK Hokejbal Letohrad vs. HBC JTekt Svítkov Stars  8:1 (2:0, 4:1, 2:0)

Střely na branku: 26:14 (8:4, 9:2, 9:8)

Vylouučení: 0:0, přesilovky: 0:0, využití 0:0

Obě utkání byla sehrána ve skvělém sportovním duchu, o čemž svědčí i jediné vyloučení. Musím své hráče pochválit za předvedené výkony, momentálně má náš mladý tým přesně na to, co v Letohradu odehrál. Na chybičky, které nám tyto zápasy odhalily, se v trénincích zaměříme a věřím, že odveta bude vyznívat pro náš tým o něco lépe. Gratuluji soupeřům k vítězství a děkuji jim za férovou a krásnou hru.

Stejně jako v případě mladších žáků nemáme vlastní a proto odkazujeme na fotogalerii Ivy Janouškové, ze které je i titulní foto: http://hokejbal-letohrad.rajce.idnes.cz/MCR_starsich_zaku_Letohrad_-_Svitkov_Pardubice_2/