Kevin čaroval v brance až vyčaroval svou první nulu

B tým (Jana Martnů) – Poslední říjnovou neděli se B tým Svítkova utkal na svém domácím hřišti s nováčkem letošní sezony C týmem České Třebové a připsal si i díky skvěle chytajícímu brankáři třetí výhru a další potřebné body na své konto.

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B - TJ Lokomotiva Česká Třebová C 2 : 0 (1:0, 1:0, 0:0)

Poslední říjnovou neděli se B tým Svítkova utkal na svém domácím hřišti s nováčkem letošní sezóny C týmem České Třebové. B tým toužil po další výhře, což se mu i díky posilám z A týmu Černi, Mífy a Týdy + staršího dorostence Votyho i přes těsný výsledek nakonec podařilo. Jelikož má B tým neustále nedostatek obránců, tak vyztužili jeho zadní řady a pomohli mu připsat si svoji třetí výhru v základní hrací době a další potřebné body do tabulky.

Hned od začátku zápasu se hrál vyrovnaný souboj na obou stranách. Bojovalo se o každý kousek hřiště a o každý míček. První gól padl až v sedmé minutě první třetiny při přesilovce, kterou využil Týda (poprvé v roli obránce) po nahrávce od Zdendy, kapitána a trenéra v jedné osobě. To bylo však v první třetině bohužel vše.

V druhé třetině kluci ještě více zvýšili své úsilí a snahu dát další gól, což se ale podařilo až tři minuty před koncem druhé třetiny po krásné akci od Hejkyho a „nováčka“ Martina Holeciho, který hrával jako dorostenec v barvách Svítkova.

V třetí třetině nás hosté přestříleli a také přehráli, ale podržel nás výborně chytající Kevin v bráně a tak už další gól na žádné straně nepadl a tak hosté odjížděli ze Svítkova s nulou bodů na svém kontě a B tým Svítkova si připsal svoji třetí výhru v základní hrací době a další potřebné body na své konto.

Příští neděli zajíždí B tým na hřiště svého regionálního rivala z Polabin a pokusí se tam získat další výhru a další potřebné body.

Střely na branku: 24:30 (5:7,11:8,8:15), vyloučení: 6:4 (3:2,1:1,2:1), přesilovky: 4:6, využití přesilovek: 1:0, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Kaván Filip (Kevin) – Košťál Robert (Čert), Novák Tomáš (Novis), Hanč Michal (Kosťa), Mifek Milan (Mífa/A), Zelinka Tadeáš (Týda/A), Votava Petr (Voty/SD) - Seidl Jiří (Jirka), Zdeněk Slavomír (Sláva), Kánský Zdeněk (Zdenda/C), Hejkrlík Martin (Hejky), Vašina Adam (Váša), Šlitr Vojtěch (Vojta), Homola Ladislav (Láďa), Holeci Martin, Černický David (Čerňa/A)

Branky: 6:11 Zelinka Tadeáš (Kánský Zdeněk) PP, 26:55 Hejkrlík Martin (Holeci Martin)