Junioři (Martin Hlavsa) - V sobotu 3. 10. cestovali naši junioři na půdu brněnských Buldoků.

HBK Bulldogs Brno - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 1 : 3

Střely na branku: 19 : 27

Branky Stars: Kábrt, Novotný L. 2x

Sestava: Šťovíček, Procházka - Korbel, Gregor, Birta, Bláha T., Dvořáček - Dudík (C), Novotný, Kábrt, Malý, Korec, Bláha M., Seidl, Šurkala, Beneš

Ze zápasu v Brně jsme si chtěli připsat tři body z venkovní půdy. Měli jsme aktivní vstup do zápasu a vytvořili si hned několik šancí. V té největší promáchl Matyáš Bláha před prázdnou brankou po vytočení z rohu. V desáté minutě jsme se ale dočkali, když v oslabení vyslal Lukáš Novotný do úniku Matěje Kábrta a ten se nemýlil. Ve 25. minutě jsme přidali druhý gól, když se trefil střelec Lukáš Novotný. O chvíli později opět krásná souhra a skvěle sehraná situace dva na jednoho, když kapitán Dudík vyšachoval obranu a Lukáš Novotný opět přesně zakončil. Ve třetí třetině Brno korigovalo na konečných 3 : 1. Utkání jsme měli po celý zápas pod kontrolou a rozhodla hlavně dobrá hra naší první lajny. Hrálo se slušné utkání, kdy rozhodčí nepřipustili prakticky žádné diskuze a pískali opravdu vše. Škoda jen, že to trochu narušilo plynulost utkání a jeho atraktivitu.