Junioři tentokrát tahali v derby za kratší konec

Junioři (Martin Hlavsa) - V sobotu 26. 11. odehráli naši junioři poslední podzimní zápas, který byl zároveň posledním zápasem základní skupiny divize Východ a zároveň městským derby.

HBC Pardubice - HBC Svítkov Stars Pardubice 6 : 2

branky: 2x Kubínová
střely: 25:19
Sestava: Šťovíček, Smolík - Havlík, Drozd, Shejbal, Brož, Vlašič J., Koudela, Kubínová, Lux, Šmídek, Besperát, Pavlíček, Choutka, Petrlík, Vlašič L., Král

Další podrobnosti zápasu

Do zápasu jsme vstoupili dobře, soupeře jsme v první třetině drželi na uzdě a nepouštěli ho do větších šancí. Snažili jsme se hrozit z rychlých protiútoků. Druhá třetina se nám už tolik nevyvedla a dostali jsme tři rychlé branky po sobě, které padli po našich chybách. Přesto jsme se nevzdali a snažili se hrát. Z rychlého protiútoku snížila Kubínová po nahrávce Luxe. Do třetí třetiny chceme jít rychle vyrovnat. Bohužel se nám nedaří nadechnout ke tlaku. Přesto se na rozdíl jedné branky dostaneme, když přesilovku využije opět Kubínová po dobré přihrávce od Koudely. Bohužel, soupeř hned dává branku na 4:2, když zpoza branky a rychlým vystřčení ven rozhoduje utkání Pleskot. Snažili jsme se hru ještě otevřít a zkusili powerplay - přesto dostáváme ještě dvě branky a zápas končí 6:2. Soupeř byl zkušenější a urostlejší. V osobních soubojích jsme ztráceli. Přesto jsem tým pochválil za dobře odvedenou práci a bojovný výkon. Zkušenosti nám bohužel ale v klíčových momentech chyběli. Nyní počkáme na poslední utkání Třince a Ježků, a uvidíme do které skupiny na jaře spadneme :)