Junioři přetlačili Malenovice na nájezdy

Junioři (Martin Hlavsa) - V sobotu 8. dubna cestovali naši junioři k dalšímu zápasu extraligové nadstavby do nepříjemných Malenovic.

HBC Malenovice - HBC Svítkov Stars Pardubice 5:6 SS

branky 3x Kantor, Bartok, Petrlík, Drozd
střely 26 : 48

Další podrobnosti zápasu

Hodnocení: Do zápasu jsme vstoupili dobře a hned v první třetině se nám podařilo utéct do vedení 1:3. Soupeř však nesložil zbraně a podařilo se mu otočit na 4:3, když jsme udělali hloupé chyby v obraně. Nám se však podařilo ve 35. minutě vyrovnat. V poslední minutě jsme však znova udělali obrovskou chybu v obranném pásmu a soupeři darovali další gól. Ani my jsme však zbraně nesložili a v zavěrečné powerplay vyrovnal Kantor po nahrávce Havlíka. Zápas nakonec dospěl až do nájezdů, kdy jsme byli šikovnější a ukořistili druhý bod zásluhou Kantora a nájezdového mága Drozda. V zápase jsme diktovali sice tempo hry, ale soupeř ztrestal všechny naše naivní chyby. Mohli jsme vklidu odjet se třemi body, ale vzhledem k sestavě a průběhu zápasu jsme nakonec spokojeni. Je třeba vyzdvihnout výkon Tadeáše Kantora, který si připsal hattrick a každé střídání si jeho lajna společně s Korcem a Luxem vytvářela šance. Tento výsledek nám zajistil postup z prvního místa ve skupině ještě před závěrečnými dvěma zápasy a také jistotu, že začneme předkolo play off doma, což může být velmi důležité.