Junioři poprvé v sezóně padli

Junioři (Tomáš Kroupa) - V sobotu 30. 10. cestovali naši junioři na neoblíbené hřiště ve zlínských Malenovicích k dalšímu zápasu Extraligy.

HBC Malenovice - HBC Svítkov Stars Pardubice 4 : 2

Střelci: Dvořáček, Vlašič J. (Ilich, Brož)

K sobotnímu zápasu jsme se vydali do Malenovic, kde nás čekal nevyzpytatelný soupeř. Vstup do utkání se nám vyvedl a již ve třetí minutě jsme se ujali vedení. Soupeř vyrovnal po naší nepozornosti a nedůraznosti před brankou opět skvěle chytajícího Šťovíčka. Závěr třetiny byl zakončen ukázkovou akcí dva na jednoho a vsítěním branky Josefa Vlašiče po přesné přihrávce Jakuba Ilicha. Tato třetina byla bohužel z naší strany jediná gólově úspěšná. I přes herní a střeleckou dominanci (na střely 19:47) a kontrolu hry jsme udělali více totožných chyb v obraném i útočném pásmu, které nás stály vítězství a ukončily naši krásnou sérii výher. V tréninku se budeme hodně věnovat těmto chybám a věřím, že v dalším utkání najedeme opět na vítěznou vlnu. Závěrem bych chtěl poděkovat celému týmu za disciplinovanost a důvěru, protože udržet hráče v klidu i přes velkou agresivitu soupeře a vulgaritu jeho realizačního týmu bylo celý zápas velice těžké.

Soupiska: Šťovíček, Teplá - Dvořáček, Korec, Mifek, Šmídek, Vlašič L. - Beneš, Bláha, Brož, Gregor, Ilich, Kábrt, Lux, Malý, Shejbal, Vlašič J.