Junioři nestačili na Ježky

Junioři (Matin Hlavsa) - Naši junioři nastoupili v sobotu 4. listopadu na stadionu heřmanoměsteckých Ježků, odkud si po neoslňujícím výkonu odvezli prohru.

HBC Svítkov Stars Pardubice - Ježci Heřmanův Městec 2 : 6

branky: Vlašič J., Bárta
střely: 8:25
sestava: Smolík, Procházka - Drozd, Korec A., Flamík, Král, Uhlíř, Vlašič L., Bárta, Choutka, Lacko, Milichovský, Pavlíček, Seidl, Synek, Vlašič J.

Statistiky zápasu

Komentář: Do zápasu jsme vstoupili dobře a drželi dobře obranné postavení. Ale ačkoliv měl tým jediný úkol - dobře bránít, udělal hned v první třetině čtyři chyby - špatné bránění Pepy Vlašiče, vyloučení Martina Milichovského, vyloučení Leoše Vlašiče --> přesilovka pro HM 4:3, a opět špatné bránění nezúčastného Pepy Vlašiče. Po první třetině bylo po zápase s výsledkem 0:4. Vše ostatní, co se dělo dál je naprosto zbytečné hodnotit, jelikož soupeř od té doby hrál na čtvrt plynu. Naše výkony jsou trapné. Pochvalu zašlouží dorostenci Lacko a Bárta, kteří hráli na hranici svých možností.