Junioři (Martin Hlavsa) - Junioři zahájili sezónu 2023/2024 výjezdem na stadion nebezpečné Hostivaře.

HBC Hostivař - HBC Svítkov Stars Pardubice 7:4

branky: 2x Kantor, Matýš, Pavlíček
Sestava: Smolík, Procházka - Drozd, Vlašič L., Besperát, Flamík, Uhlíř - Matýs, Kantor, Seidl, Pavlíček, Pospíšil, Drahoš, Synek, Petrlík, Vlašič J.
Další statistiky zápasu

Komentář: První zápas na Hostivaři jsme odehráli ve slušném tempu. Začátek zápasu jsme byli aktivní, bohužel jsme nedokázali využít naše šance a soupeř trestal všechny naše zaváhání v obraně a vedl rychle 3:0. My jsme však nic nezabalili a ještě do přestávky jsme stihly dvěma branky zkorigovat zásluhou Kantora. Druhá třetina patřila opět soupěři a znovu nám odskočil na 5:2. Podařilo se nám pak opět dostat zpět do zápasu zásluhou Pavlíčka. Snažili jsme se o vyrovnání, ale soupeř zkušeně hlídal a dotáhl zápas až do výsledku 7:4. Mrzí mě velké chyby v obraně. V útoku musím kluky pochválit. Zvládali vytvářet hodně šancí proti staršímu soupeři. Hostivař si vítěžství zasloužila. Oceňuji však náš výkon, kdy jsme zápas nezabalili a bojovali až do konce. Líbila se mi dvojice Kantor a Matýs, která ukázala svou kvalitu.