Jindřichohradecká odveta za Český pohár

A tým mužů (Robert Koch) - V neděli 13. 9. přivítal náš A tým v zápasu 1. České národní hokejbalové ligy tým Jindřichova Hradce, který mu měl co vracet za červnové vyřazení v Českém poháru.

HBC JTEKT Svítkov Stars - TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec 3 : 5 (2 : 1, 0 : 0, 1 : 4, počet střel na branku 24 : 29)

Střelci: Král (TS), Večerník, Hrnčíř

Soupiska: Mroviec, Černický - Pitthard, Pelikán, šatara, Cinko M., Šováň, Hrnčíř, Král, Kopecký, Kohoutek, Černický, Hackenberg, Papadopulos, Filip, Waber, Večerník

Do zápasu jsme šli s tím, že nás nečeká nic jednoduchého. Soupeře jsme znali z poháru, ale určitě jsme chtěli zápas vyhrát. První třetinu jsme jako vždy prospali a na balonku vůbec nebyli. Dle mého s velkou dávkou štěstí jsme tu třetinu dokázali vyhrát. Ve druhé třetině jsme hráli dobrý hokejbal, který se mi líbil, a odehrána byla bez branek. Bohužel třetí třetina a opět kolaps jako s Přeloučí. Absolutně nechápu, co se honí v hlavách hráčů, a z čeho na konci zápasů mají strach. Položí nás jakýkoliv inkasovaný gól. Další věcí, která rozhoduje zápasy je naše nesourodost na střídačce. Musí přijít určitá změna a to co nejdříve. Ten tým z pohledu výkonnosti má určitě navíc než jsme předvedli v prvních kolech, a i proto tyto porážky hodně mrzí. Chtěl bych pogratulovat soupeři, který byl ve dvou třetinách lepším týmem.