Ježkův hattrick Ježkům

B tým mužů (Dominik Mlateček) - V neděli 18. 9. absolvoval náš B tým první letošní výjezd.

Ježci Heřmanův Městec B - HBC JTEKT Svítkov Stars B 4 : 7 (0 : 3, 1 : 3, 3 : 1)

Do zápasu proti Ježkům jsme vstoupili dobře když skóre utkání otevřel jmenovec Ježek Tomáš, který skóroval hned dvakrát během dvanácti sekund. Účet první třetiny uzavřela nová posila Kubálek Petr. Do druhé třetiny jsme vstoupili stejně odhodlaně jako do první a podařilo se nám vsítit tři branky. Trefil se Čeřovský, Mlateček David a hattrik dovršil Ježek Tomáš. Soupeři se podařilo v této třetině skórovat jednou a překonat Lukáše Lagrona, který držel neprůstřelnost 67 minut. Začátek třetí třetiny jsme nezvládli, dostali jsme tři branky a zápas si tak sami svojí nedůsledností zkomplikovali. Hru jsme pak vyrovnali a uklidňující branku vsítil Zděnek Slavomír a zápas dotáhli do vítězného konce. Chtěl bych poděkovat týmu za pěkný výkon.

Sestava: Lagron L., Mifek M., Nekola M., Kudláček A., Tulach M., Čeřovský L., Ježek T., Zděnek S., Peřina M., Kubálek P., Modrý O., Hlaváček T., Mlateček Da., Mlateček Do.

Branky Svítkova: 3:48 Ježek (Zděnek, Čeřovský), 4:00 Ježek (Čeřovský), 9:58 Kubálek (Kudláček), 18:43 Čeřovský, 21:09 Mlateček Da. (Nekola), 24:07 Ježek, 42:52 Zděnek (Kudláček, Ježek)