Je za námi první turnaj mladších žáků

Mladší žáci (red.) - V neděli 17. 9. proběhl v Heřmanově Městci první turnaj Východočeského přeboru mladších žáků.

Dlouhodobá soutěž mladších žáků prodělala oproti loňsku největší změnu. V sezóně 2017/18 budou týmy hrát turnajovým způsobem a to každou druhou neděli. První díl seriálu byl odehrán o uplynulém víkendu v Heřmanově Městci za účasti všech přihlášených týmů. Našim klukům se poměrně dařilo a na své konto si připsali jednu prohru a tři vítězství. Jednotlivé zápasy hodnotí trenér Leoš Vlašič:

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - Ježci Heřmanův Městec 1 : 5 (střely na branku 9 : 15)

Střelec: Seidl (Nadrchal)

V úvodním zápase s Ježky jsme zaspali začátek, ti na nás nastoupili a poločas jsme prohráli 0:5. V první půlce jsme se rozehrávali a hledali se. Hráli jsme víc jako jednotlivci než jako tým. Do druhého poločasu jsme nastoupili se zvednutou hlavou a už jsme neinkasovali, naopak jsme jeden gól vstřelili.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - SK Jihlava 7 : 1 (13 : 3)

Střelci: Seidl 4x, Nadrchal 2x, Král

Asistence: Birta, Vlašič J. 2x, Uhlíř, Milichovský, Kaninský

Druhý zápas s Jihlavou byl ovlivněn počtem soupeřových hráčů, kteří nastoupili do turnaje v sedmi. V první půli jsme soupeři nastříleli pět branek. Do druhé půle jsme nastoupili s tím, že maximálně vytížíme třetí útok a kluci se nám za to odměnili skvělým výkonem.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - TJ Sršni Svitavy 7 : 0 (18 : 6)

Střelci: Drozd 2x, Seidl, Milichovský 2x, Vlašič J.

Asistence: Vlašič J. 2x, Nadrchal 2x, Seidl, Drozd, Kaninský

Ve třetím zápase se Sršni ze Svitav nás naši hráči překvapili bojovností a pěknými kombinacemi zakončenými góly. Sršni podali sympatický výkon.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 2 : 1 (9 : 15)

Střelci: Seidl 2x

Asistence: Drozd, Vlašič J.

Soupiska: Smolík - Černý, Nadrchal, Seidl, Uhlíř, Vlašič L., Vlašič J., Král, Kaninský, Milichovský, Synek, Drozd, Birta, Hlaváček