Jasné vítězství dorostu nad Sršni

Dorost (Martin Hlavsa, úvod red.) - V neděli 27. 9. měl náš dorost za úkol potvrdit roli favorita v utkání se svitavskými Sršni a to byť s výhradami trenéra zvládli.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - TJ Sršni Svitavy 8 : 1

Branky: Shejbal, Jakoubek, Kábrt 2x, Vlašič, Seidl, Gregor, Kerschbaum

Sestava: Procházka - Vlašič L., Drozd, Gregor, Kerschbaumová, Jakoubek, Kašpar, Malý (C), Korec, Kábrt, Shejbal, Vlašič J., Černý, Seidl, Kerschbaum, Palán

Průběh zápasu: Do zápasu jsme vstoupili dobře a hned ve druhé minutě šli do vedení zásluhou Shejbala. V páté minutě přidal gól po dobré střele Jakoubek. V šesté minutě se konečně prosadila i letní posila Matěj Kábrt, který si připsal první gól v dresu Stars. Bohužl to bylo na dvacet minut všechno a naše hra začala být velmi profesorská a odehrávala se okolo branky, kde měl soupeř dobře postaveno hned několik hráčů. V zápase jsme nakonec ještě nasázeli pět branek, které přišly tak nějak s časem. Soupeř využil i jednoho našeho zaváhání, kdy si poradil s nabídnutým brejkem a korigoval na konečných 8 : 1.

Hodnocení: Začali jsme dobře, dali jsme rychlé tři góly a hráli jednoduše. Bohužel od té doby jsme toho moc nepředvedli a chyběla větší chuť užít si zápas. S elánem hrál snad pouze Matěj Kábrt, který se namlsal svojí první brankou po dlouhém střeleckém trápení. Ačkoliv výsledek je jasný chceme hrát lépě. Chyběla větší kreativita a střelba od obránců. V útoku jsme byli impotentní. Svitavy si zaslouží pochvalu za odbojovaný zápas.