I B tým v Hradci Králové zvítězil

B tým mužů (Dominik Mlateček) - V neděli 2. 4. nás čekal v rámci dalšího kola Krajské ligy rozjetý B tým Hradce Králové.

HBC Hradec Králové 1988 B - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice B 3 : 5 (1 : 2, 1 : 3, 1 : 0)

Od začátku se hrál pohledný a vyrovnaný hokejbal. Nám se podařilo vstřelit první branku, když se trefil navrátilec Pochobradský, a o minutu později Hejkrlík. Hradci se podařilo do konce třetiny snížit. Zápas se v průběhu začal vyhrocovat což se dalo očekávat. Bohužel vyhrocenou situaci neunesl náš hráč a zbytečně napadl protihráče ze zadu. Nakonec jsme v zápase zvítězili, ale díky situaci na hřišti má vítězství hořkou příchuť. Tímto bych se ještě jednou chtěl za celý tým omluvit.

Sestava: Lagron L., Mifek M., Hlavsa M., Pilař P., Tulach M., Peřina M., Bugel J., Čeřovský L., Ježek T., Zděnek S., Hejkrlík M., Pochobradský L., Zelinka T., Mlateček Da., Mlateček Do

Branky: 7:14 Pochobradský (Mlateček Do.), 8:16 Hejkrlík (Zelinka, Pilař), 17:55 Mifek (Mlateček Da., Hlavsa), 29:23 Zděnek (Zelinka), 32:51 Ježek (Peřina, Tulach)