Horké Palermo přineslo béčku třináctigólovou výhru

B tým (Jana Martinů) - V neděli 8. 6. dopoledne se B tým utkal v nadstavbě se Splašenkami, které třinácti góly doslova rozdrtil.

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B - HBC Splašené Hole Pardubice 13 : 3 (6:2, 3:0, 4:1)

V neděli dopoledne se B tým utkal na domácím hřišti s oslabenými Splašenkami. Řady B týmu opět rozšířili hráči A týmu a to Šováň Pavel, Hlavsa Martin a Mifek Milan a starší dorostenci Jelínek Oldřich a v bráně Ptáček Jan.

Zápas otevřeli hosté v první minutě první třetiny (0:1). My jsme vyrovnali ve čtvrté minutě gólem Radka Kopeckého (as. Daniel Žák) 1:1. V osmé minutě nás dostal do vedení gól Daniela Žáka (as. Milan Mifek) 2:1 a třicet vteřin poté se prosadil ještě Adam Vašina (as. Martin Hlavsa a Pavel Šováň) 3:1. Minutu nato se trefil Slavomír Zdeněk (as. Michal Hanč a Martin Hejkrlík) 4:1. V jedenácté minutě dali hosté svůj druhý gól v zápase (4:2). Dvě minuty do konce skóroval ještě Oldřich Jelínek (as. Martin Hlavsa a Michal Hanč) 5:2 a za dvanáct vteřin dával sám Pavel Šováň na 6:2.

Ve třetí minutě druhé třetiny se podruhé trefil Oldřich Jelínek (as. Petr Vokál) 7:2. V desáté minutě se prosadil Martin Hlavsa (as. Zdeněk Kánský) 8:2 a dvě minuty poté i Petr Vokál (as. Vojtěch Šlitr) 9:2. Tři minuty do konce dokonal svůj hattrick Oldřich Jelínek (as. Radek Kopecký) ve vlastním oslabení (10:2).

V sedmé minutě třetí třetiny dal svůj čtvrtý gól Oldřich Jelínek (as. Adam Vašina) 11:2. Čtyři minuty nato skóroval sám Martin Hejkrlík ve vlastním oslabení (12:2). Dvě minuty do konce dali hosté svůj třetí gól v zápase (12:3) a poslední přidal v poslední minutě Vojtěch Šlitr (as. Martin Hejkrlík) 13:3 a dokonal tak naši třináctigólovou smršť.

Střely na branku: 34:19 (11:7, 13:5, 10:7), vyloučení: 4:0 (0:0, 1:0 ,3:0), přesilovky: 0:4, využití přesilovek: 0:0, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Ptáček Jan (Jéňa) – Vokál Petr (Vočko), Hanč Michal (Kosťa), Žák Daniel (Žakys), Šováň Pavel (Šovi/A), Hlavsa Martin (Hlavsič/A) – Seidl Jiří (Jirka), Zdeněk Slavomír (Slávo), ¨Kánský Zdeněk (Zdenda/C), Hejkrlík Martin (Hejky), Vašina Adam (Váša), Šlitr Vojtěch (Vojta), Mifek Milan (Mífa/A), Kopecký Radek (Kopejda/A), Jelínek Oldřich (Olda/SD)

Branky: 3:17 Kopecký Radek (Žák Daniel), 7:18 Žák Daniel (Mifek Milan), 7:40 Vašina Adam (Hlavsa Martin, Šováň Pavel), 8:37 Zdeněk Slavomír (Hanč Michal, Hejkrlík Martin), 12:44 Jelínek Oldřich (Hlavsa Martin, Hanč Michal), 12:57 Šováň Pavel, 16:07 Jelínek Oldřich (Vokál Petr), 24:39 Hlavsa Martin (Kánský Zdeněk), 26:37 Vokál Petr (Šlitr Vojtěch), 31:43 Jelínek Oldřich (Kopecký Radek) SH, 37:00 Jelínek Oldřich (Vašina Adam), 40:26 Hejkrlík Martin SH, 44:04 Šlitr Vojtěch (Hejkrlík Martin)