Hattrick Jirky Doležala přinesl B týmu výhru

B tým (Jana Martinů) - V sobotu 18. 4. odpoledne se B tým utkal doma ve Svítkově s pardubickými Autoskláři, které i díky hattricku Jiřího Doležala porazil.

HBC JTEKT Svítkov Stars B - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice C 6 : 4 (2:2, 2:2, 2:0)

Střely na branku: 45:35 (12:10, 12:12, 21:13), Vyloučení: 9:2, Přesilovky: 1:7, Využití: 1:4, Oslabení: 0:0

V sobotu odpoledne se B tým utkal doma ve Svítkově s pardubickými Autoskláři, které i díky hattricku Jiřího Doležala porazil. Na zápas jsme měli kompletní tři lajny, které doplnili jak hráči A týmu, tak starší dorostenci, kteří dali čtyři ze šesti gólů, takže se rozhodně neztratili.

Zápas otevřeli hosté už ve třetí minutě první třetiny, když využili přesilovku 5 na 3 (0:1) a minutu poté přidali ještě druhý gól z další přesilovky 5 na 4 (0:2), což byla pro nás na začátek pěkná sprcha. My jsme se probudili až v jedenácté minutě gólem staršího dorostence Jiřího Doležala (asistence Slavomír Zdeněk a Aleš Kožený) 1:2. Minutu poté jsme i vyrovnali druhým gólem Jiřího Doležala (asistence Aleš Kožený) na 2:2. Ve třetí minutě druhé třetiny jsme se dokonce dostali do vedení po spolupráci Jakuba Veleckého a Slavomíra Zdeňka (3:2), ale hosté minutu nato opět udeřili z přesilovky a vyrovnali na 3:3. Šest minut poté se nám opět podařilo dostat do vedení gólem Radka Kopeckého, kterému namazal Jakub Velecký (4:3). Hosté však dvě minuty nato zase vyrovnali z přesilovky na 4:4, takže rozhodovala až třetí třetina, ve které jsme se gólově prosadili jen my a to v deváté minutě, když se trefil další starší dorostenec Aleš Kudláček (asistence Radek Kopecký) 5:4 a v desáté minutě dokončil svůj hattrick Jiří Doležal (asistence Slavomír Zdeněk) 6:4.

V sobotu 25. 4. 2015 zajíždíme na předposlední zápas základní skupiny do Chrudimi, kde budeme hrát ve 13:00 hod.

Sestava: Lagron Lukáš (SS) – Kožený Aleš, Faltus Antonín, Zelinka Tadeáš, Zdeněk Slavomír, Doležal Jiří (SD) - Mlateček David, Koch Robert (A), Velecký Jakub (A), Bukač Roman, Kopecký Radek (A)/Hübl Alše (SD) - Šováň Pavel (A), Kudláček Aleš (SD), Čeřovský Lukáš, Franc Tomáš, Tomášek Michal/Hübl Aleš (SD)

Branky: 10:38 Doležal Jiří (Zdeněk Slavomír, Kožený Aleš), 12:33 Doležal Jiří (Kožený Aleš), 17:25 Velecký Jakub (Zdeněk Slavomír) PP, 24:28 Kopecký Radek (Velecký Jakub), 38:39 Kudláček Aleš (Kopecký Radek), 39:33 Doležal Jiří (Zdeněk Slavomír)