Hattrick Holéciho na Medvědy nestačil

B tým (Jana Martinů) - V neděli 20. 4. odpoledne se náš B tým utkal s druhými Medvědy, kterým i přes hattrick Holéciho nakonec podlehl.

HBC Medvědi Pardubice - TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B 4 : 3 (2:1, 2:1, 0:1)

Na nedělní odpolední zápas s Medvědy jsme dali dohromady kompletní tři lajny, které byly nakombinované z hráčů B týmu, A týmu a jednoho SD, pravidelně hrajícího za A tým. Díky neúčasti trenéra Martina Bulvy a kapitána týmu Zdeňka Kánského, koučoval naši lavičku Daniel Žák.

Zápas jsme otevřeli v deváté minutě první třetiny gólem Martina Holéciho (as. Martin Hejkrlík) 0:1. Tři minuty poté se Medvědům podařilo vyrovnat (1:1) a pár vteřin do konce první třetiny se ještě dostali do vedení (2:1). Na začátku druhé třetiny jsme nevyužili nabídnutou přesilovku, ale v sedmé minutě se nám podařilo vyrovnat gólem koho jiného než Martina Holéciho (2:2). Medvědi se ovšem pár vteřin na to zase dostali opět do vedení (3:2), které pět minut poté ještě navýšili o dva góly (4:2), což nás na chvíli srazilo na kolena, ale bojovali jsme dál. Na začátku třetí třetiny jsme nevyužili druhou nabídnutou přesilovku. Přes veškerou naši snahu se nám nedařilo skórovat, až při závěrečné power-play v posledních vteřinách zápasu upravil konečné skóre zápasu svým hattrickem Martin Holéci (4:3).

Střely na branku: 33:31 (9:11, 12:10, 12:10), vyloučení: 2:0 (1:0, 1:0, 0:0), přesilovky: 0:2, využití přesilovek: 0:0, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Kaván Filip (Kevin) – Košťál Robert (Čert/C), Vokál Petr (Vočko), Novák Tomáš (Novis), Jílek Petr (Jíla), Hanč Michal (Kosťa), Šatara Petr (Šaty/A) - Hejkrlík Martin (Hejky), Vašina Adam (Váša), Šlitr Vojtěch (Vojta), Homola Ladislav (Láďa), Holéci Martin (Gody), Seidl Jiří (Kužel), Kopecký Radek (Kopejda/A), Černický David (Čerňa/A), Cinko Martin (Marw/SD)

Branky: 8:57 Holéci Martin (Hejkrlík Martin), 21:17 Holéci Martin, 44:59 Holéci Martin (Jílek Petr)