Hattrick Černického proti Opatovicím

B tým (Jana Martinů) - V neděli 1. 6. ráno se B tým utkal s Opatovicemi, které i díky hattricku Davida Černického porazil.

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B - HBC Dahama Opatovice nad Labem 6 : 1 (1:0, 2:1, 3:0)

V neděli ráno nás čekal domácí zápas s posledními Opatovicemi, které ale v současnosti vykazují zlepšení. Jako už tradičně díky neúčasti některých hráčů z B týmu naše řady doplnili hráči A týmu a to matadoři Milan Mifek a Martin Nekola a ostrostřelec David Černický. Ten před zápasem vyfasoval dres číslo 3, k čemuž dodal, že dá hattrick a to splnil. Dále nastoupili hráči staršího dorostu Petr Votava a Oldřich Jelínek, kteří tak získávají ostruhy v mužské soutěži. Trenérské a kapitánské pásky se díky neúčasti Martina Bulvy a Zdeňka Kánského ujal Michal Hanč.

Zápas jsme otevřeli až v šesté minutě první třetiny ve vlastním oslabení a to nikým jiným než ostrostřelcem Davidem Černickým (as. Martin Hejkrlík - 1:0). Ve třetí minutě druhé třetiny se podařilo Opatovicím vyrovnat (1:1). Tři minuty poté nás dostal opět do vedení 2:1 matador Milan Mifek (as. Ladislav Homola a Radek Kopecký) a to jsme udrželi až do konce zápasu. Minutu před koncem druhé třetiny přidal svůj druhý gól a náš třetí David Černický (as. Martin Hejkrlík a Petr Jílek) 3:1. Ve druhé minutě třetí třetiny skóroval podruhé Milan Mifek (as. Radek Kopecký) 4:1. Dvě minuty do konce zápasu se prosadil i Martin Hejkrlík (as. Oldřich Jelínek) 5:1 a minutu do konce dokonal svůj hattrick David Černický (as. Petr Votava) 6:1.

Ostrostřelcem zápasu se stal se svým hattrickem David Černický, který dal v každé třetině po jednom gólu a matador Milan Mifek zaznamenal nejen dva góly, ale i tři tresty včetně jednoho osobního.

Střely na branku: 41:25 (11:5,18:14:12:6), vyloučení: 5:7 (3:2,0:3,2:2), přesilovky: 5:3, využití přesilovek: 0:0, br. v oslabení: 1:0

Sestava: Kaván Filip (Kevin) – Košťál Robert (Čert), Vokál Petr (Vočko), Jílek Petr (Jíla), Hanč Michal (Kosťa/C), Nekola Martin (Mob/A), Votava Petr (Voty/SD) – Zdeněk Slavomír (Slávo), Hejkrlík Martin (Hejky), Vašina Adam (Váša), Pazdera Luboš (Pazdy), Homola Ladislav (Láďa), Mifek Milan (Mífa/A), Kopecký Radek (Kopejda/A), Černický David (Čerňa/A), Jelínek Oldřich (Olda/SD)

Branky: 5:38 Černický David (Hejkrlík Martin) SH, 20:19 Mifek Milan (Homola Ladislav, Kopecký Radek), 28:35 Černický David (Hejkrlík Martin, Jílek Petr), 31:48 Mifek Milan (Kopecký Radek), 42:51 Hejkrlík Martin (Jelínek Oldřich), 43:44 Černický David (Votava Petr)