Gól Jakuba Krále rozhodl o výhře B týmu

B tým (Jana Martinů) – V neděli dopoledne se B tým po letní pauze utkal v zápase nadstavby KHbL s Žamberkem, kterého s odřenýma ušima porazil.

HBC JTEKT Svítkov Stars B – SK Hokejbal Žamberk 2 : 1 (1:0, 0:0, 1:1)

V neděli dopoledne se B tým po letní pauze utkal v zápase nadstavby KHbL s Žamberkem, který přijel jen s osmi hráči na rozdíl od B týmu, jenž měl plnou střídačku. Bohužel však svoji početní převahu nevyužil a přizpůsobil se hře Žamberku, takže se zápas hrál v celkem poklidném tempu. Sice měl mírnou převahu a jako první skóroval, když v jedenácté minutě první třetiny využil přesilovou hru Martin Hejkrlík (as. Petr Jílek a Daniel Žák) 1:0. Další změna skóre přišla až v poslední části hry, kdy se mu podařilo zvýšit vedení na 2:0 dorostence Jakubem Králem (as. Michal Janota a Pavel Šováň). Bohužel ihned poté se podařilo Žamberku vsítit kontaktní branku na 2:1. Skóre se už do konce zápasu nezměnilo. Spousta slibných šancí bohužel zůstala neproměněna, stejně tak jako další dvě nabídnuté přesilovky.

Střely na branku: 41:27 (14:3, 13:8, 14:11), vyloučení: 3:3 (1:1, 1:0, 1:2), přesilovky: 3:3, využití přesilovek: 1:0, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Kaván Filip – Košťál Robert, Vokál Petr, Jílek Petr, Čeřovský Lukáš, Votava Petr - Žák Daniel, Kánský Zdeněk (C), Hejkrlík Martin, Hanč Michal, Vašina Adam, Šlitr Vojtěch, Janota Michal, Šováň Pavel (A), Král Jakub (MD)

Branky: 10:35 Hejkrlík Martin (Jílek Petr, Žák Daniel) PP, 31:19 Král Jakub (Janota Michal, Šováň Pavel)