Francek rozhodl nájezdem o výhře B týmu

B tým (Jana Martinů) - V sobotu 28. 3. se náš B tým utkal ve Svítkově s domácími Živanicemi, se kterými prohrával už 0 : 3, ale nakonec je porazil na nájezdy.

HBC Fire horses Živanice - HBC JTEKT Svítkov Stars B 3 : 4ss (2:0, 0:0, 1:3 - 0:1)

Střely na branku: 22:33 (11:8, 6:8, 5:17), vyloučení: 5:8, přesilovky: 7:4, využití: 1:2, oslabení: 0:0

Na zápas s domácími Živanicemi jsme měli ve Svítkově tři kompletní lajny včetně dvou starších dorostenců a pět hráčů z A týmu, kteří byli opět u všech našich gólů. Od začátku však měli zápas ve svých rukou domácí, kteří určovali tempo hry a kteří také dali v první třetině dva góly a to v sedmé (1:0) a ve dvanácté minutě (2:0). Ve druhé třetině žádný gól nepadl, ale stále měli hru na svých hokejkách především domácí a my bohužel stále tahali za ten kratší konec. Probudili jsme se až po obdrženém třetím góle, který dali domácí v šesté minutě z přesilovky (3:0) a začali jsme konečně hrát naši hru. Nejdříve se v deváté minutě prosadil při přesilovce Tomáš Hackenberg, kterému namazal Ondřej  Waber (3:1). Minutu poté se trefil i sám Ondřej Waber po spolupráci s Radkem Kopeckým (3:2) a dvě minuty nato vyrovnal Tomáš Hackenberg (asistence Jan Bugel), když využil nabídnutou přesilovku. Do konce třetí třetiny se již skóre nezměnilo a tak rozhodovaly až nájezdy, ze kterých jsme se díky Tomášovi Francovi radovali my.

V sobotu 4. 4. 2015 se utkáme od 17:00 hod. na našem domácím hřišti ve Svítkově s týmem 1.HBC Svitavy.

Sestava: Lagron Lukáš (SS) – Bugel Jan (SS), Faltus Antonín, Jeníček Ondřej (SS), Šováň Pavel (A), Cinko Martin (SD), Bezdíček David (SD) – Bukač Roman, Čeřovský Lukáš, Franc Tomáš, Golombiowski Martin, Zelinka Tadeáš, Hackenberg Tomáš (A), Koch Robert (A), Kopecký Radek (A), kapitán Waber Ondřej (A)

Branky: 38:43 Hackenberg Tomáš (Waber Ondřej) PP, 39:50 Waber Ondřej (Kopecký Radek), 42:00 Hackenberg Tomáš (Bugel Jan) PP, 45:00 Franc Tomáš SN