Extraligová premiéra staršího dorostu došla k nájezdům

Starší dorost (Martin Čepela, Petr Korbel) - V sobotu 12. 9. zažil náš starší dorost obrovskou premiéru v podobě vstupu do extraligových bojů.

Na úvod sezóny čekal na naše hráče náročný soupeř v podobě SK Komety Poličky, tedy týmu ověnčeného v dřívějších dobách republikovými tituly v žákovských kategoriích. První dva historické extraligové body z jeho půdy přivezené jsou určitě úspěchem.

SK Kometa Polička - HBC JTEKT Svítkov Stars 3 : 4 po samostatných nájezdech (1 : 0, 1 : 3, 1 : 0 - 1 : 2, střely 22 : 19)

V první třetině jsme byli o něco lepší v úvodních deseti minutách, ale změnu stavu to nepřineslo. Poté se hra vyrovnala, což bohužel přineslo vedení Poličce. Náš tým byl lepším ve druhé třetině, která přinesla trojici gólů z holí Jiřího Doležala, Jakuba Krále a Martina Piittharda. Ve třetí třetině byla hra opět vyrovnaná, ale skórovali opět jen domácí, díky čemuž skončilo utkání 3 : 3. Samostatné nájezdy skončily v náš prospěch, když rozhodující proměnil Ondřej Běloušek. Pochvala pro celý tým.

Střelci: Jiří Doležal, Jakub Král, Martin Pitthard, rozhodující nájezd Ondřej Běloušek

Soupiska: Ptáček J. - Pelikán O., Michal J., Kudláček A., Votava P., Doležal J., Modrý O., - Král J. Hübl A., Zaplatílek P., Běloušek O., Hlaváček T., Jelínek O., Michal P.