Druhý zápas starších žáků a opět desítka v síti soupeře

Starší žáci (David Mlateček, úvod red.) - V sobotu 19. 9. odehráli starší žáci svůj druhý ligový zápas proti Ježkům z Heřmanova Městce. Fakt, že chybí pětigólový střelec z minulého zápasu Daniel Martínek tým nijak nepoznamenal a dokráčel k dalšímu desetigólovému vítězství.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - Ježci Heřmanův Městec 10 : 2

Soupiska: Černý, Smolík - Král, Flamík, Uhlíř, Rybář - Lacko, Koudela, Kaninský, Korbel, Synek, Milichovský, Kňava, Pavlíček, Hlaváček

Branky: 3x Kaninský, 2x Synek, 2x Flamík, Korbel, Milichovský, Koudela

Do zápasu jsme šli s touho zvítězit, ale nevěděli jsme, co od mladých Ježků čekat. V zápase nám pomohl gól hned v prvním střídání z hole kapitána Koudely. Díky tomuto zásahu kluci získali potřebný klid na holi, i když soupeř zanedlouho vyrovnal z přesilovky. Kluky to vůbec nepoložilo a do dvou minut si vzali vedení zpět díky Milichovskému. Ve první třetině se prosadil ještě Synek. Ve druhé třetině jsme si chtěli náskok pohlídat a postupně i navýšit. To se nakonec povedlo, když se poprvé v zápase trefil Kaninský a za tři minuty ho následoval Korbel, pro kterého to byl první gól za starší žáky. To bylo do druhé přestávky vše. Zápas jsme chtěli dohrát v poklidu. V první minutě třetí periody se trefil hned Flamík, který za necelé dvě minuty přidal svou druhou branku v zápase. Potom se prosadil soupeř, jmenovitě opět Kachlík, z přesilové hry. Následně za minutu zvyšoval Synek, také svou druhou brankou v zápase. Když běžela poslední minuta zápasu na hřiště vyběhl rozjetý Kaninský a dvěma góly upravil výsledek na konečných 10:2 a zakončil tím svůj hattrick. Pochvalu zaslouží celý tým za odvedenou práci v zápase. Děkujeme fanouškům za podporu a těším se na dva zápasy, které nás čekají o víkendu.