Druhá třetina rozhodla o prohře starších žáků

Starší žáci (Vítězslav Gregor) - Dobrý výkon ve dvou třetinách bohužel nestačil na Hradec Králové, který si díky pěti gólům v té třetí odvezl tři body.

Do zápasu jsme nastoupili bez zraněného střelce Michaela Netolického bez bázně. První třetina byla z naší strany naprosto výborná a zaslouženě jsme se ujali vedení 2 : 0. O přestávce jsme tým varovali, že Hradec začne hrát tvrději tak aby se tím kluci nenechali rozhodit. Přesně to se bohužel stalo. Hradec přistoupil k tvrdší hře, která ale nebyla za hranou, a náš tým na to nedokázal zareagovat. Výsledkem bylo pět gólů v naší síti, které nakonec rozhodly zápas. Ve třetí třetině se naše hra opět zlepšila, ale víc než jednu branku na každé straně to nepřineslo. Celkově musím ale musím pochválit, protože favorita dokázali potrápit.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Hradec Králové 1988 3 : 6 (2 : 0, 0 : 5, 1 : 1)

Střelci: Bláha (Šťovíček), Bláha, Novotný L . (Bláha)

Soupiska: Šťovíček , Procházka - Brož, Korbel, Novotný L., Hemžský, Bukač, Birta, Svatoň, Malý, Korec, Shejbal, Bláha , Novotný Š., Gregor, Janíček