Dorost ztratil body i ve Zlíně

Dorost (David Mlateček) - V neděli 17. 3. absolvoval dorost výjezd do dalekého Zlína k dalšímu zápasu extraligy.

HBC Malenovice - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 5 : 4

Sestava: Šťovíček, Procházka - Birta, Hemžský, Korec, Rejlová, Linhart, Ilich, Korbel, Bláha, Malý, Brož,

Branky: Ilich, Bláha, Korbel, Brož

Do dalekých Malenovic jsme vyjeli ve slabší sestavě,ale přesto jsme věřili v body. Po první třetině svítil stav 0:0, kdy jsme jasnou taktikou bránili. Začátek druhé periody se nám nepovedl a prohrávali jsme 3:0 a tak nezbývalo nic než změnit naši bránící taktiku. Do konce druhé třetiny jsme snížili na příznivých 3:2. Ve třetí třetině soupeř zvýšil na 4:2, ale Svítkov nic nevzdal a podařilo se mu vyrovnat na 4:4. Spousta přítomných fanoušků čekalo už prodloužení, jenže přišel sporný moment, který rohodl, že tři body zůstanou v Malenovicích. Musím pochválit tým za bojovnost a touhu vyrovnat utkání. Děkujeme fanouškům za podporu, kterých se i v tak dalekém městě našlo spousta.