Dorost zničil Třinec

Dorost (David Mlateček) - V neděli 10. 3. ve velmi nepříznivém počasí zajížděl na náš stadion nevyzpytatelný soupeř z ocelového města.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Enviform Třinec 17 : 0 (5 : 0, 5 : 0, 7 : 0)

V tomto zápase jsme chtěli odčinit porážku z minulého týdne. Po první třetině se nám to dařilo, když jsme vedli úctyhodných 5 : 0. Náš tým trenérů se snažil kluky a dívku nabádat, aby hráli stále v klidu a na sto procent. Nakonec po druhé periodě svítilo na ukazateli 10 : 0. Do třetí třetiny byl plán jasný navyšovat stále skóre a hrát soustředěně do poslední sirény. Což se i za nepříznivého počasí dařilo a výsledek se zastavil na sedmnácti gólech do třinecké svatyně. Pochvalu zaslouží celý tým. Děkujeme fanouškům za podporu i za deštivého počasí.

Střelci: Novotný (Rakovský), Kubát (Rakovský), Malý, Vojtěch (Rakovský), Korbel (Birta), Kubát (Vojtěch), Korec (Bláha), Novotný (Malý), Malý (Novotný), Vojtěch (Rakovský), Brož (Korbel, Ilich), Kubát (Rakovský), Ilich (Bláha, Korbel), Bláha (Korec, Malý), Ilich (Korbel), Rejlová (Dlouhý)

Soupiska: Šťovíček, Procházka - Birta, Brož, Dlouhý, Hemžský, Ilich, Korbel, Kubát, Linhart, Novotný, Rakovský, Vojtěch, Bláha, Gregor, Korec, Malý, Rejlová