Dorost získal povinné vítězství nad Přeloučí

Dorost (Martin Hlavsa) - V neděli 24. 11. zavítal na náš stadion tým, který v extralize dorostu ještě nevstřelil branku, a tato tradice nebyla opět porušena.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HC Jestřábi Přelouč 4 : 0

Branky: Korec 2x, Černý, Besperát

Sestava: Šťovíček, Smolík - Malý, Korec, Drbal, Martinů, Korbel, Brož, Janíček, Kerschbaum, Kerschbaumová, Besperát, Černý, Seidl, Rakovský, Uhlíř, Vlašič L.

V zápasu se nám povedla první třetina, kterou jsme vyhráli jednoznačně 4 : 0. Od druhé třetiny jsme na hřišti ztratili chuť, absolutně jsme přestali komunikovat a přizpůsobili se hře soupeře. V brance Přelouče opět čaroval Čára a my mu naším laxním zakončením práci velmi usnadnili. První branku ve svém prvním utkání vstřelil rychnonohý Dan Besperát. Po sérii slabších soupeřů se teď těšíme na poslední podzimní zápas na Hostivaři, kde si zahrajeme skvělý hokejbal.