Dorost veze z Ježkárny tři body

Dorost (Martin Hlavsa) - Další náročný zápas čekal náš dorost v neděli 20. 10. v Heřmanově Městci.

Ježci Heřmanův Městec - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 1 : 4

Branky: Drbal, Korbel, Rakovský, Černý

Sestava: Štovíček (Procházka) -Rakovský, Drbal, Novotný, Gregor, Kerschbaum, Korec, Bláha, Malý, Korbel, Janíček, Brož, Shejbal, Černý, Kutnar, Hemžský, Martinů, Kerschbaumová, Linhart

Do Heřmaňáku jsme odjeli v takřka kompletní sestavě pouze bez kapitánky Rejlové. Svítkov vstoupil do utkání bleskově, když hned v čase 0:37 vstřelil úvodní branku utkání Denis Drbal. V desáté minutě potvrdil svoji dobrou formu Korbel. A tak jsme po první třetině vedli 0:2 Ve druhé třetině se nám opět podařilo vstřelit dvě branky zásluhou vypomáhajících hradečáků, když se trefil kanonýr Rakovský a svou střeleckou smůlu prolomil i Lukáš Černý. Ježci zápas korigovali brankou Pilaře na 1:4. Poslední třetina se odehrává v klidném tempu a oba soupeři jsou s dělbou bodů smířeni.

Hodnocení asistenta trenéra Vítězslava Gregora: Po dlouhé době jsme s Ježky odehráli klidný zápas, kde se zdálo, že karty jsou předem rozdány. Kluci si uvědomovali svoji sílu a s poklidem si došli k vítězství. Mrzí nás neproměněná dlouhá přesilovka 5 na 3, na které stále budeme muset pracovat. V utkání jsme v klidu protočili celý tým a zahrálo si všech osmnáct hráčů. Jsem rád, že zápas probíhal v korektním duchu bez žádných přehnaných emocí.