Dorost udolal Sršně v poslední třetině

Dorost (David Mlateček) - Těžkou práci měl náš dorost v dalším zápasu extraligy v neděli 30. 9.

TJ Sršni Svitavy - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 1 : 4 (1 : 0, 0 : 0, 0 : 4)

Branky - 2x Novotný, 2x Bláha

V neděli nás čekal další výjezd a to k soupeři do Svitav. Věděli jsme že nás nečeká žádný lehký zápas. Přes úvodní aktivitu se nám nepodařilo dát branku a tak soupeř skóroval po naší hrubé chybě v obranném pásmu. Do kabin se šlo tedy za nepříznivého stavu pro náš tým. Ve druhé třetině náš tlak stále trval a i přes velké šance se nám nepodařilo prostřelit skvěle chytajícího brankáře Sršňů. Do závěrečné třetiny jsem si trochu pohrál se sestavou a hned v prvním střídáním se podařilo skórovat Novotnému, který využil ponechanou výhodu za faul na svoji osobu. Chvilku po něm se po individuální akci trefil Bláha. Na závěr třetiny se čekalo drama a také tlak domácích Sršňů. Ten na štěstí nepřišel a tak Bláha mohl trefit až na podruhé prázdnou bránu. Na konečných 4:1 upravil ještě hned po buly Novotný. Pochvalu zaslouží celý tým.

Sestava  - Šídlo (Procházka) - Korec, Gregor, Jakoubek, Kutnar - Malý, Birta, Korbel, Ilich, Bláha, Brož, Novotný, Černý, Topičová