Dorost prolomil smůlu a zvítězil v Ježkárně

Dorost (red.) - V neděli 7. 4. čekal na náš dorost výjezd za zarputilým soupeřem z Heřmanova Městce.

Ježci Heřmanův Městec - HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice 1 : 3 (0 : 2, 1 : 0, 0 : 1)

Branky: 2x Bláha, Rakovský

V první třetině jsme nechali soupeře narážet na obsazené střední pásmo z čehož po neúspěšných pokusech o projití vznikaly rychlé výpady do jeho obranného pásma a vedení o dva góly. Přesto, že jsme měli i nadále více ze hry, prosadil se ve druhé třetině v přesilovce pouze soupeř. Náš tým byl i nadále lepší, měl více šancí, ale nemohl se střelecky prosadit. Uklidnění přišlo až ve třetí třetině. Trenér David Mlateček hodnotí: Do Ježkárny jsme odcestovali s jasným cílem, vyhrát za tři body a konečně se radovat z výhry po třech porážkách. S bojovným soupeřem se konečný výsledek nerodil lehce, ale i tak jsme si odvezli konečně vítězství. Pochvala patří celému týmu a děkujeme fanouškům za podporu.