Dorost nestačil na Kelty

Dorost (Martin Hlavsa) - Další zápas Excellent League a další skvělá prověrka v podobě zápasu s berounskými Kelty proběhla v neděli 12. února.

SK Kelti 2008 - HBC Svítkov Stars Pardubice 5 : 2

branky: Choutka, Milichovský

Sestava: Šprync, Smolík - Uhlíř, Rejlová, Flamík, Martínek, Besperát - Koudela T., Koudela V., Lacko, Pospíšil, Choutka, Pavlíček, Milichovský, Kaninský, Krejčí

Komentář:
Další zápas Excellent league a další skvělá prověrka. Na Kelty jsme narazili za poslední rok jíž po čtvrté a po čtvrté bohužel prohráli. My jsme do zápasu vstoupili špatně a laxností jsme hned v první minutě inkasovali. Soupeř se hned dostal na koně a diktoval tempo hry. Nás držel skvělý Šprync. Ve druhé třetině jsme naopak přebrali tempo hry my a skvěle jsme napadali. Z toho pramenili chyby obránců Keltů a nám se podařilo odskočit na 1:2 po brankách Choutky a Milichovského. Od té doby si však každý začal dělat co chtěl a soupeř rychle otočil. Zbytečná ztráta v útočném pásmu a bylo to 2:2. Ve třetí třetině Kelti rozhodli po útočné buly a další brance z rychlého protiútoku a bylo po zápase. I přes závěrečnou powerplay, kde nám chyběla střelba jsme nakonec obdrželi na konečných 2:5. S výkonem jsme spokojeni. Bohužel nás zatím sráží chyby, na které hráče upozorňujeme a stejně se jich dopouštíme. Málo střelby, vypuštěný backhacking a prohrané osobní souboje. Kelti hrají nesmírně účelně a nám se na tohoto protivníka se skvělým brankářem zatím nedaří. Vyzdvihnout bych chtěl skvělého Davida Šprynce v brance a útočnou neúnavnou dvojku Choutka - Pavlíček. S přípravou jsme však spokojeni a jsme rádi, že vidíme naší kvalitu a sílu soupeře. Zápasy zatím hodně ukazují.