Dorost nadělil pražskému Kovu desítku na jeho hřišti

Dorost (Martin Hlavsa) - V neděli 6. 11. vyrazil náš dorost k dalšímu utkání Extraligy na pražskou Palmovku, kde hraje své zápasy tým Kova.

TJ Kovo Praha - HBC Svítkov Stars Pardubice 1 : 10

branky: 2x Martínek, 2x Koudela, 2x Kubínová, 2x Uhlíř, Besperát, Pavlíček
sestava: Černý, Smolík - Flamík, Uhlíř, Krejčí, Král - Martínek, Koudela, Kubínová, Synek, Pavlíček, Besperát, Bárta, Milichovský, Lacko
Další podrobnosti zápasu

Komentář: Do zápasu na Kovu jsme odjeli v okleštěné sestavě pouze se třinácti hráči do pole. Domácí se v první třetině snažili a trpělivou obranou nás nepouštěli moc do šancí. Chyběla nám střelba. Ve dvanácté minutě však prvním gólem otevřel utkání Martínek. Do druhé třetiny vstupujeme mnohem lépe a dvě rychlé branky netradičního střelce Filipa Uhlíře nás posílají do vedení 0:3. Pak již se s góly roztrhl pytel a domácí rezignovali na pevnou obranu. Nakonec se skóre zastavilo na konečnych 1:10. Jsem rád, že se tým neuchýlil ke zbytečným sólo akcím a vydrželi jsme hrát po celý zápas kombinačně. Zářila elitní první lajna (Martínek, Koudela a Kubínová), která vstřelila hezké branky. Dobře odehraný zápas s dobrou náladou na střídačce. Budeme pracovat dál a věřím, že si závěr podzimu již pohlídáme.