Domácí turnaj se mladším žákům nevydařil

Mladší žáci (Leoš Vlašič) - V neděli 19. 3. jsme na domácím hřišti odehráli další kolo Východočeského přeboru.

Odehráli jsme celkem tři utkání

HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Pardubice modrý tým 0 : 3

Další podrobnosti zápasu

První s HBC Pardubicemi.  V úvodu jsme přišli o dva klíčové hráče (svalové zranění) a než jsme opět slepili sestavu, tak jsme prohrávali 0:2. Góly jsme dostali po chybně rozehrané buly a nedostatečném bránění soupeřova obránce, kterého jsme nechali vystřelit. Hra se poté vyrovnala a na obou stranách převyšoval útok obrany. Bohužel jsme po přestávce dostali další gól. Vypracovali jsme si několik šancí, ale nedokázali jsme je využít. Utkání skončilo 0:3.

HBC Svítkov Stars Pardubice - Ježci Heřmanův Městec 2 : 0

Ježky sestřelil dvěma góly Tomáš Kerner po nahrávkách Vojty Koudely a Jakuba Malého. Opět kvalitní utkání z obou stran. Opět velké množství neproměněných šancí. Zamíchali jsme se sestavou a odměnou nám bylo vyhrané utkání.

HBC Svítkov Stars Pardubice - HBC Hradec Králové 1988 2 : 3 po samostatných nájezdech

V utkání s HBC Hradec Králové 1988 nás zaskočil gól v první minutě, na který jsme odpověděli až v druhé půli Jáchymem Jánským. Po souhře Maxe Korela a Jáchyma Jánského jsme šli do vedení. Hradec však dokázal srovnat na 2:2 těsně před koncem. Pokračovalo se nájezdy ve kterých byl šťastnější Hradec.

Turnaj jsme odehráli v útlumu. Na kluky spadla takříkajíc deka po velmi nabitém víkendu. Proto bych je chtěl pochválit za předvedený výkon. Pochvalu za fair play si zaslouží Jonáš Jánský, který v zápase se Skláři odvolal výhodu přesilové hry po chybně odpískaném faulu na svou osobu.