Další fotbalový výsledek mladšího dorostu

Mladší dorost (Luboš Novotný) - Třetí zápas a třetí výsledek o jediný gól. Tentokrát bohužel v náš neprospěch v neděli 15. 3. v Hradci Králové.

V neděli jsme odjeli do sousedního Hradce odehrát další zápas mladšího dorostu a otestovat nový plastový povrch. Opět hodně vyrovnané utkání rozhodlo již ve třetí minutě nařízené trestné střílení, které Hradec Králové proměnil. Dvě třetiny byl Hradec lepším a aktivnějším týmem, naši kluci dost bojovali s navlhlým povrchem, ale musíme uznat, že to nebylo jenom tím. Třetí třetina byla z našeho pohledu nejpovedenější, padla opět tyč, byly nějaké šance, ale již druhý zápas čekáme na gól!!! Snad se nás střelecká smůla pustí již příští týden v Mladé Boleslavi a Kyjově.

Trenér Petr Kopečný: Hradecký klub nám obecně moc nesedí a to víme již z podzimní části kvalifikační skupiny. Mám za to, že zápas byl velmi vyrovnaný, rozhodl bohužel penaltový nájezd z první třetiny. Oba gólmani zachytali výborně. Stále je před námi jedenáct zápasů a máme stále čas a prostor postoupit mezi čtyřku nejlepších pro play-off.

HBC Hradec Králové 1988 vs HBC JTEKT Svítkov Stars 1 : 0 (1:0,0:0,0:0), střely 18:16

Sestava: Novotný Lukáš – Doležal Jan, Modrý Ondřej, Pelikán Ondřej, Vraný Štěpán, Flos Milan – Hlaváček Tomáš, Král Jakub, Menšík Daniel, Novák Richard, Svoboda Kazimír, Zaplatílek Petr, Čech Vladimír, Novák Jaroslav, Novotný Vojtěch, Kolínková Lenka