Další důležitá výhra B týmu tentokrát nad Pretoriány

B tým (Jana Martinů) – V neděli 6. 4. dopoledne se B tým doma utkal s Pretoriany, kteří s ním hráli vyrovnaný zápas první dvě třetiny, ale ve třetí už na něj nestačili.

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B – HBC Pretorian Pardubice 7 : 2 (1:0, 1:1, 5:1)

Zápas začal tlakem hostů, ve kterém se zapotil nejen náš brankář, ale první gól jsme vstřelili my, když se ve druhé minutě první třetiny před bránou hostů prosadil Michal Hanč (as. Adam Vašina a Petr Jílek) 1:0. To bylo bohužel v první třetině i přes dalších dvacet jedna střel na bránu hostů vše.

Hostům se podařilo v páté minutě druhé třetiny vyrovnat (1:1), ale my jsme se tři minuty do konce druhé třetiny opět dostali do vedení gólem Adama Vašiny (as. Robert Košťál a Vojtěch Šlitr) 2:1. Opět to však bylo z naší strany vše i přesto, že jste na brankáře hostů vystřelili dalších dvacet střel.

Třetí třetina už byla plně v naší režii. Nejdříve ve druhé minutě skóroval Slavomír Zdeněk (as. Martin Hejkrlík a Martin Bulva) 3:1 a dostal nás tak do dvoubrankového vedení. Čtyři minuty poté se prosadil Radek Kopecký (as. Ladislav Homola) 4:1 a už to bylo o tři góly, čímž se hned nálada na střídačce zlepšila. Ve dvanácté minutě se podruhé trefil Slavomír Zdeněk (as. Hejkrlík Martin) 5:1, což už vypadalo dost slibně. Dvacet vteřin poté se však podařilo dát hostům jejich druhý a poslední gól v tomto zápasu (5:2). Ovšem my jsme ještě neskončili, neboť minutu do konce využil přesilovku Petr Jílek, který prostřelil z dálky brankáře hostů (6:2) a poslední vteřinu do konce zápasu ještě podruhé skóroval i Radek Kopecký (as. Ladislav Homola a Robert Košťál) a upravil konečné skóre zápasu na 7:2, čímž jsme si připsali další důležité tři body na naše konto.

Střely na branku: 68:28 (22:10, 21:10, 25:8), vyloučení: 0:2 (0:0, 0:0, 0:2), přesilovky: 2:0, využití přesilovek: 1:0, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Kaván Filip (Kevin) – Košťál Robert (Čert), Vokál Petr (Vočko), Jílek Petr (Jíla), Bulva Martin (Mates) - Zdeněk Slavomír (Sláva), Kánský Zdeněk (Zdenda/C), Hejkrlík Martin (Hejky), Hanč Michal (Kosťa), Vašina Adam (Váša), Šlitr Vojtěch (Vojta), Homola Ladislav (Láďa), Kopecký Radek (Kopejda/A), Jelínek Oldřich (Olda/SD)

Branky: 2:05 Hanč Michal (Vašina Adam, Jílek Petr), 26:52 Vašina Adam (Košťál Robert, Šlitr Vojtěch), 31:34 Zdeněk Slavomír (Hejkrlík Martin, Bulva Martin), 35:31 Kopecký Radek (Homola Ladislav), 41:02 Zdeněk Slavomír (Hejkrlík Martin), 43:50 Jílek Petr PP, 43:59 Kopecký Radek (Homola Ladislav, Košťál Robert)