Čtyřbodový zisk mladších žáků

Mladší žáci (Petr Korbel) - V sobotu 22. 3. se tým našich mladších žáků utkal v dvojzápase s hřáči TJ Sršňů Svitavy, ze kterého vyválčil v součtu čtyři body.

Před sobotním dvojzápasem okupovali naši hráči v tabulce předposlední pátou příčku se sedmibodovým náskokem právě před Sršni. Cílem bylo náskok pokud možno co nejvíce navýšit, což se ne úplně podařilo. První zápas proběhl víceméně dle našich představ. Kluci hráli lépe, než soupeř. Několikrát zazvonila tyčka a některé šance zlikvidoval brankář Svitav. Vždy jeden gól v síti Sršňů v každé třetině znamenal konečné vítězství 3 : 0. Druhý zápas už nebyl z naší strany tak povedený, protože kluci přistupovali ke všem činnostem mnohem laxněji. Sice se náš tým v první třetině ujal vedení, soupeř ale ve druhé srovnal. Stav 1 : 1 vydržel až do konce zápasu, kdy druhý bod pro sebe získali Sršni v nájezdové loterii.

TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice 3 : 0 TJ Sršni Svitavy (1:0, 1:0, 1:0)

Sestava: Šťovíček - Gregor, Malý, Brož, Netolický, Novotný Š., Drbal, Korbel, Novotný L., Bláha M., Bláha T., Bukač, Korec, Nadrchal, Vojtěch, Janíček, Shejbal

TJ Paramo  Svítkov Stars Pardubice 1 : 2sn TJ Sršni Svitavy  (1:0, 0:1, 0:0)

Sestava: Choutka, Šťovíček - Gregor, Malý, Brož, Netolický, Novotný Š., Drbal, Korbel, Novotný L., Bláha M., Bláha T., Bukač, Novák, Kaštánek,  Korec, Nadrchal, Vojtěch, Janíček, Shejbal, Drbal