Bídu s Autosklem osladila starším žákům kvalitní buchta

Starší žáci (Martin Hlavsa) - V sobotu 13. 4. čekalo naše starší žáky městské derby. I když výkon nebyl ideální, vítězství patří Stars.

HBC JTEKT Svítkov Stars Pardubice - HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice 5 : 2

Střely 14:16

Sestava: Procházka (Fukárek) - Malý, Korec A., Korec L., Janíček, Kňava, Kerschbaum, Kerschbaumová, Gregor, Shejbal, Vlašič L., Vlašič J., Seidl, Bláha, Drozd, Koudela, Martínek

V zápase s pardubickou Alfou jsme chtěli upevnit první místo v tabulce a naši letošní neporazitelnost. Nastoupili jsme aktivně a po brankách Malého a Shejbala jsme vedli 2 : 0. Soupeř do konce první třetiny korigoval na 2 : 1.Ve druhé třetině jsme přidali v přesilovce další branku na 3 : 1, když se trefil Bláha. Ve třetí třetině se pak trefil znovu Malý a v dobré jarní střelecké formě Seidl. Soupeř korigoval v power play na 5 : 2. Jistý výkon předvedl v brance Matěj Procházka, který nám dodával klid. Zápas jsme měli celou dobu ve svých rukou.Soupeř postavil silnou jednu lajnu, která nás uměla dostat pod tlak. Přes ostatní jsme se ale dokázali střelecky prosadit. Výkon týmu nebyl ale příliš přesvědčivý a chybělo mi větší nasazení a nadšení. Mrzí mě, že jsme nebyli schopni ani aplikovat přesilovkové signály, na kterých jsme celý týden pracovali. Někteří hráči mají problémy i s fyzičkou. Budeme muset na tom pracovat. Cíle máme ty nejvyšší a s tímto výkonem nejsme jako realizační tým spokojeni - naštěstí byla opět dobrá buchta v kabině, tak se na to rychle zapomnělo.