B týmu se premiéra ve 2. NHbL nepovedla

B tým (Jana Martinů) - V sobotu 7. 3. odpoledne se náš B tým vydal do Chlumce nad Cidlinou, kde se utkal s domácím A týmem, který se s ním rozhodně nemazlil a nadělil mu sedm gólů.

HbC Chlumec nad Cidlinou „A“ - HBC JTEKT Svítkov Stars „B“ 7:2 (1:1, 4:1, 2:0)

Střely na branku: 14:27 (4:4, 5:13, 5:10), Vyloučení: 5:6, Přesilovky: 6:4, Využití: 2:0, V oslabení: 0:0

Ke své premiéře v 2.NHbL jsme bohužel vyfasovali Chlumec, takže favorit byl jasný, i když po naší první brance to vypadalo jinak. Bohužel jsme si vybrali špatnou chvilku ke konci druhé třetiny, kde jsme inkasovali během pár vteřin dva góly a tak bylo po zápase. Zápas jsme otevřeli gólem staršího dorostence Jana Michala, kterému asistoval další starší dorostenec Jiří Doležal a matador Milan Mifek v sedmé minutě první třetiny (0:1). Minutu poté však domácí vyrovnali (1:1). Ve druhé minutě druhé třetiny přidali domácí druhý gól (2:1) a čtyři minuty nato ještě třetí (3:1). Minutu do konce druhé třetiny jsme se přiblížili na rozdíl jednoho gólu díky brance Martina Golombiowskiho (3:2). Bohužel v posledních vteřinách druhé třetiny jsme dostali dva slepené góly, jeden z přesilovky a najednou to bylo 5:2. Ve čtvrté minutě třetí třetiny už domácí zvyšovali na 6:2 a sedmý gól přidali z přesilovky ve čtyřicáté čtvrté minutě.

Sestava: Matrka Tomáš (A) – Bugel Jan, Čeřovský Martin, Faltus Antonín, Franc Tomáš, Golombiowski Martin, Jeníček Ondřej, Kožený Aleš, Mifek Milan, Tomášek Michal, Nekola Martin, Kudláček Aleš (SD), Michal Pavel (SD), Michal Jan (SD), Doležal Jiří (SD)

Branky: 6:20 Michal Jan (Doležal Jiří, Mifek Milan), 28:31 Golombiowski Martin