B tým ztratil vedení kolapsem ve třetí třetině

B tým (Jana Martinů) - Novou sezónu otevřel B tým pod taktovkou nového trenéra Martina Bulvy prohrou se Splašenkami.

SK HBC Splašené Hole Pardubice - TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B 7 : 6 (1:1, 2:5, 4:0)

V deštivém nedělním odpoledni se B tým Svítkova utkal v Polabinách se Splašenkami. Myslím, že na začátku zápasu by nikdo ani ve snách nečekal následný průběh zápasu a takový konec.

První třetina byla velmi vyrovnaná na obou stranách, o čemž svědčí i konečné skóre 1:1 a počet střel na branku 5:5. Náš první gól v zápase dal v desáté minutě Kosťa (as. Čerňa). Ovšem hostům se podařilo čtyři minuty poté vyrovnat.

Druhá třetina byla již plně v naší režii, nejdříve se ve třetí minutě prosadil Čerňa (as. Hejky) a minutu poté kapitán týmu Zdenda (as. Mob). Ani hosté ovšem nezůstali naprázdno a v šesté minutě upravili skóre na 2:3. Kluci přidali a byly z toho v deváté minutě dva slepené góly a to Slávy (as. Hejky) a Černi (as. Hejky). Hosté to však nezabalili a minutu nato svým třetím gólem upravili skóre na 3:5. To však změnil ve dvanácté minutě Žakys (as. Zdenda a brankář Jéňa) našim šestým gólem, kterým dokonal naše vítězství v druhé třetině.

O čem se nám ani nesnilo, tak o tom, jak bude probíhat třetí třetina a jak dopadne její konec. Nevím, co se stalo, ale dostávali jsme jeden gól za druhým a nedokázali jsme na to odpovědět. Hosté se trefili čtyřikrát a z toho využili dvě přesilovky. Poslední gól, který padl v čase 44:57, znamenal vítězství Splašenek v tomto zápase a pro nás totální kolaps ve třetí třetině, kterým jsme si prohráli tak dobře rozjetý zápas.

Střely na branku: 18:18 (5:5, 6:11, 7:2), vyloučení: 4:4 (3:2, 0:0, 1:2), přesilovky: 2:2, využití přesilovek: 2:0, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Vondra Jan – Košťál Robert, Vokál Petr, Novák Tomáš, Starý Martin, Nekola Martin (A), Votava Petr (SD) – Žák Daniel, Zdeněk Slavomír, Kánský Zdeněk (C), Hejkrlík Martin, Hanč Michal, Pazdera Luboš, Šlitr Vojtěch, Homola Ladislav, Černický David (A)

Branky: Černický David (2+1), Kánský Zdeněk (1+1), Hanč Michal (1), Žák Daniel (1), Zdeněk Slavomír (1), Hejkrlík Martin (0+3), Nekola Martin (0+1), Vondra Jan (0+1)

Ve středu 28. 8. 2013 od 18:00 hodin sehraje B tým na hřišti ve Svítkově přátelský zápas se starším dorostem Svítkova.