B tým získal skalp Jestřábů

B tým (Jana Martinů) - V neděli 13. 4. odpoledne se náš B tým utkal v Přelouči s místními Jestřáby a získal jejich skalp.

HC Jestřábi Přelouč - TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B 2 : 3 (1:1, 1:1, 0:1)

V neděli odpoledne se B tým vydal do nedaleké Přelouče, kde chtěl bodovat, což se mu nakonec povedlo. Díky absenci několika hráčů B týmu vypomohli kluci z A týmu a to David Černický, Lukáš Kohoutek, Petr Šatara a Radek Kopecký, který za B tým letos nastupuje pravidelně. Předzápasovou přípravu nám zpestřil náš brankář Kevin, který přijel do Přelouče bez brankářských kalhot a tak se pro ně rozjel domů, kde je však nenašel a tak si je nakonec vypůjčil od přeloučského (dříve svítkovského) brankáře Alfa.

Zápas otevřeli domácí v páté minutě první třetiny gólem obávaného Slaniny (as. Fíla) 1:0. Nám se podařilo vyrovnat až dvě minuty do konce první třetiny gólem obránce Petra Vokála (as. Radek Kopecký), který jej vstřelil ve vlastním oslabení (1:1). Do vedení nás dostal v deváté minutě druhé třetiny Radek Kopecký (as. kapitán týmu Zdeněk Kánský) 1:2, ale domácím se podařilo v poslední minutě druhé třetiny vyrovnat gólem Fíly (as. Komůrka) 2:2. V páté minutě třetí třetiny se nám podařilo ustát minutové oslabení 3x5 a tři minuty do konce třetí třetiny ještě dál vítězný gól Radek Kopecký, když využil nabídnutou přesilovku. Po tomto góle domácí brankář Sedmák praštil svoji hokejkou o zem a zlomil si ji, takže musel hrát s hráčskou, než mu jeho spoluhráči přinesli jinou brankářskou. Do konce třetí třetiny zesílil tlak domácích, který vyvrcholil power-play, ale nám se podařilo ubránit a získat tak jejich skalp.

Střely na branku: 29:18 (9:5, 8:6, 12:7), vyloučení: 3:4 (1:1, 0:1, 2:2), přesilovky: 4:2, využití přesilovek: 0:1, br. v oslabení: 0:1

Sestava: Kaván Filip (Kevin) – Košťál Robert (Čert), Vokál Petr (Vočko), Novák Tomáš (Novis), Bulva Martin (Mates) - Slavomír Zdeněk (Sláva), Kánský Zdeněk (C/Zdenda), Hejkrlík Martin (Hejky), Hanč Michal (Kosťa), Vašina Adam (Váša), Šlitr Vojtěch (Vojta), Seidl Jiří (Jirka), Kopecký Radek (Kopejda/A), Černický David (Čerňa/A), Kohoutek Lukáš (A), Šatara Petr (Šaty/A)

Branky: 12:04 Vokál Petr (Kopecký Radek) SH, 23:37 Kopecký Radek (Kánský Zdeněk), 41:14 Kopecký Radek PP