B tým získal již druhý ježcí skalp

B tým (Jana Martinů) - Ve čtvrtek 8. 5. odpoledne se B tým utkal s heřmanoměsteckými Ježky na jejich půdě, které podruhé porazil, ale tentokrát již v základní hrací době.

Ježci Heřmanův Městec B - TJ Paramo Svítkov Stars Pardubice B 3 : 6 (0:1, 2:2, 1:3)

Ve čtvrtek odpoledne se B tým Svítkova vydal do nedalekého Heřmanova Městce, kde chtěl bodovat, což se mu nakonec podařilo. Díky absenci některých hráčů B týmu doplnili naše řady opět hráči A týmu a to Martin Hlavsa, Pavel Šováň a Jakub Velecký a starší dorostenci Martin Pitthard a Petr Votava.

Na podzim jsme nechali dojít zápas až do nájezdů, kde jsme nakonec rozhodli. Tentokrát se nám to podařilo i přesto, že Ježci dvakrát vyrovnali, už v základní hrací době.

Zápas jsme otevřely gólem Luboše Pazdery (as. Martin Hejkrlík) v deváté minutě první třetiny (0:1) a ve třetí minutě druhé třetiny jsme se ještě dostali do dvougólového vedení gólem Ladislava Homoly (0:2). Ovšem třicet vteřin nato domácí skórovali poprvé (1:2) a čtyři minuty dokonce ještě vyrovnali (2:2). Naštěstí se minutu před koncem trefil Martin Pitthard a dostal nás opět od vedení (2:3). To nám však vydrželo jen do začátku třetí třetiny, kdy domácí využili přesilovku a opět vyrovnali (3:3). Minutu poté se však podruhé prosadil Ladislav Homola (as. Michal Hanč) a zase jsme vedli (3:4). Pět minut nato přidal náš pátý gól Jakub Velecký (as. Radek Kopecký) 3:5 a stejný hráč se prosadil ještě jednou a to dvě minuty do konce zápasu (as. Petr Votava) 3:6 a dokonal tak naše vítězství v tomto zápase.

Střely na branku: 29:20 (10:8,9:5,10:7), vyloučení: 0:4 (0:0,0:2,0:2), přesilovky: 4:0, využití přesilovek: 1:0, br. v oslabení: 0:0

Sestava: Kaván Filip – Vokál Petr, Žák Daniel, Zdeněk Slavomír, Kánský Zdeněk ©, Hejkrlík Martin, Hanč Michal, Pazdera Luboš, Vašina Adam, Homola Ladislav, Kopecký Radek (A), Hlavsa Martin (A), Šováň Pavel (A), Velecký Jakub (A), Pitthard Martin (SD), Votava Petr (SD)

Branky: 8:51 Pazdera (Hejkrlík), 17:31 Homola, 28:29 Pitthard, 31:52 Homola (Hanč), 36:55 Velecký (Kopecký), 42:25 Velecký (Votava)