B tým zdolal rezervu Alfy

B tým mužů (Petr Korbel) - B tým našich mužů přivezl tři body do tabulky 2. Národní hokejbalové ligy z Polabin.

Uplynulý víkend se nesl ve znamení mnohačetných derby s naším městským rivalem. Jediným týmem, který jej ale absolvoval ve svatostánku soupeře bylo naše béčko. Na úvodní gól domácích dokázali Stars v úvodní třetině rychle odpovědět. Druhá třetina se nesla ve znamení našeho týmu, který odskočil až na rozdíl tří branek. Soupeř musel ve třetí třetině stáhnout sestavu a díky tomu dokázal srovnat stav. Náš tým ale během krátké doby opět strhl vedení na svou stranu a už jej nepustil. Perličkou jsou dva naše góly v oslabení. David Mlateček k utkání poznamenal: Tento vyrovnaný zápas jsme odehráli dobře, jenom nám utekl začátek třetí třetiny, kdy jsme soupeře nechali vyrovnat. Pochvala pro celý tým.

HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice B - HBC JTEKT Svítkov Stars B 4 : 5 (1 : 1, 0 : 3, 3 : 1)

Počet střel na branku 35 : 21

Vyloučení 6 : 4

Přesilovky 4 : 4