B tým zakončil základní část na čtvrtém místě

B tým mužů (Petr Korbel) - V sobotu 23. 4. bylo odehráno poslední kolo základní části 2. národní hokejbalové ligy.

HBC Jokerit Chrudim - HBC JTEKT Svítkov Stars B 5 : 3 (2 : 0, 1 : 0, 2 : 3)

Střely na branku: 27 : 43, vyloučení: 7 : 5, přesilovky: 2 : 4, využití: 0 : 0, v oslabení: 0 : 0

K poslednímu zápasu zajížděl náš tým do Chrudimi na hřiště druhého týmu tabulky. Po statečném boji, kdy se mu podařilo srovnat třígólovou ztrátu nakonec padl. Díky tomu obsadil celkové čtvrté místo a to znamená, že ve čtvrtfinále play-off narazíme na B tým českotřebovské Lokomotivy a že sérii budeme začínat na domácím stadionu.

V tomto zápase se nám i přes několik šanci podařilo překonat domácího gólmana až ve třetí třetině za stavu 3:0 pro domácí, kdy se trefil Čeřovský. Po chvilce nedisciplinovanosti, kdy jsme dohrávali s osmi hráči, se nám podařilo vyrovnat po gólech Pochobradského a Papadopulose. Pár minut po vyrovnání jsme ale dostali gól na 4:3 a po tlaku ke konci třetí třetiny jsme inkasovali do prázdné brány na 5:3. Dobrý výkon od všech hráčů a výborný od osmi statečných i s gólmanem.

Sestava: Lagron - Mifek, Hlavsa, Šováň, Mlateček - Ježek, Čeřovský, Hejkrlík, Papadopulos, Pochobradský, Černický

Branky: Čeřovský (Mlateček, Ježek), Pochobradský (Papadopulos), Papadopulos.