B tým vyprovodil lídra

B tým mužů (David Mlateček) - V sobotu 16. 4. přijel do Svítkova lídr tabulky 2. národní hokejbalové ligy z Heřmanova Městce.

Proti prvnímu celku tabulky jsme nastoupili s posilou do obrany Martinem Nekolou, který se postaral o první branku. Na 2 : 0 zvyšoval svoji tvrdou střelou Jílek. O třetí trefu a zároveň vítěznou se postaralo duo bratrů Mlatečků, když se povedla souhra, já na bráchu, brácha na mě. Po první třetině jsme vedli 3:0 a o toto skóre se postaralo trio hráčů, vážících dohromady 320kg. Na začátku druhé třetiny jsme zvýšili na 4 : 0 Večerníkem. Toto vedení jsme se snažili udržet, jenže skvěle hrající Hlavsa omylem tečoval střelu soupeře a míček skončil za zády Černického. Na 5 : 1 zvyšoval Čeřovský po nahrávce Bukače a po druhé třetině bylo o vítězi jasno. Ve třetí třetině soupeř korigoval na konečných 5:2. Po skvěle odehraném zápase si pochvalu zaslouží samozřejmě cely tým.

HBC JTEKT Svítkov Stars B - Ježci Heřmanův Městec A 5 : 2 (3 : 0, 2 : 1, 0 : 1)

Střely na branku: 25 : 21, Vyloučení: 4 : 7, Přesilovky: 5 : 3, Využití: 3 : 0, V oslabení: 0 : 0

Soupiska: Černický M. - Mifek, Hlavsa, Nekola, Jílek, Šováň - Ježek, Čeřovský, Bukač, Kohoutek, Večerník, Černický D., Mlateček Do., Pochobradský, Mlateček Da., Michal P.

Branky: Nekola, Jílek (Večerník), Mlateček Do. ( Mlateček Da.), Večerník (Černický D., Nekola), Čeřovský (Bukač)